8 views
0 lubi 0 nie lubi
0 lubi 0 nie lubi

1 odpowiedź

0 lubi 0 nie lubi
0 lubi 0 nie lubi

Reakcja z języka łacińskiego oddziaływanie, działanie odporne, zwrot; w polityce: dążenie do przywrócenia dawniejszego poprzedniego stanu rzecz, przeciwdziałanie postępowi w życiu społecznem, wstecznictwo; w chem. proces, dający w rezultacie, wskutek wzajemnego oddziaływania na siebie ciał, nowy związek chemiczny, także pewne charakterystyczne działanie chemiczne związków, odczyn.

5.3k pytań

9.2k odpowiedzi

12 komentarzy

9 użytkowników

Kategorie

coto.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania i szukać odpowiedzi dotyczących slangu młodzieżowego, ale nie tylko.Zapytaj o dane słowo jeśli nie wiesz co ono oznacza. Pytaj co to jest? Co to są? Dozwolone są wszystkie pytania zwierające sformułowanie "co to"

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie znaczeń z serwisu coto.pl jest zabronione. Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Twórcy strony coto.pl dokładają wszelkich starań, aby zawarte na niej dane były prawdziwe, rzetelne i aktualne, jednak mają one charakter wyłącznie orientacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.